ShqipWorld  –  Top   
 
Lajme    


Agjensi lajmesh 6
Blogje Informative 8
Gazeta 10
Revista 4 
News and Media - Albania, Europe, Regional 9


 Agjencia e Lajmeve NOAAgjencia e Lajmeve NOA
Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës
 AlbInformacionAlbInformacion
Lajme dhe informacione mbi fusha të ndryshme.
 ALSAT, Radio Televizioni AlsatALSAT, Radio Televizioni Alsat
Televizioni Alsat,ju jep mundesine te informoheni mbi te rejat e fundit mbi politiken,rajonin,boten,sportin,artin,etj. Gjithashtu mund ta shikoni Live ne internet.
 BalkanWebBalkanWeb
Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare.
 BBC në ShqipBBC në Shqip
Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio.
 Gazeta ShqiptareGazeta Shqiptare
Arkivues i lajmeve të mbuluara nga te gjitha gazetat shqiptare mbi një ngjarje.
 Gazeta shqiptare onlineGazeta shqiptare online
I gjithe shtypi shqiptar është i permbledhur në këtë website.
 Infoarkiva - Arkiva Mediatike ShqiptareInfoarkiva - Arkiva Mediatike Shqiptare
Infoarkiva eshte nje arkive qendrore e mbledhjes se te gjitha lajmeve ditore shqiptare.
 Kapsit.comKapsit.com
Ju mundeson te gjeni dhe te lexoni titujt kryesor te lajmeve, artikujve dhe publikimeve te fundit.
 Kosova Sot - E Perditshme Informative e PavarurKosova Sot - E Perditshme Informative e Pavarur
Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.
 Lajme nga Shqiptaret ne MaqedoniLajme nga Shqiptaret ne Maqedoni
E perjavshmja me informacione nga Shqiptaret në rajon.
 Lajme ShqipLajme Shqip
Kjo është një platformë virtuale për publikim, shpërndarje dhe vlerësim informacioni. Në ndryshim nga mediat e tjera te LajmeWeb është publiku ai që nxjerr lajmin dhe që vendos me votat e tij se çfarë është me më shumë rëndësi.
 Lajme ShqipLajme Shqip
Lexoje.com eshte nje sistem per publikimin dhe organizimin e lajmeve, artikujve dhe informacioneve te tjera. Te gjithe artikujt ketu jane te postuar nga vete perdoruesit, dhe te vleresuar po nga ata.
 Lajme SportiveLajme Sportive
LajmeSport.com eshte nje faqje e cila i dedikohet totalisht botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike
 Lajme.NetLajme.Net
Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta.
 Ngjarjet / Lajmet e PublikuaraNgjarjet / Lajmet e Publikuara
Ngjarjet.com është një webfaqje për arkivim dhe lexim sa më të lehtë dhe të shpejt të të gjitha lajmeve dhe ngjarjeve më aktuale në internet. Të gjithë mund ju mund të postoni një lajm edhe ai lajm do të jetë në sitin tonë me emrin tuaj.
 Portali me i madh shqiptar ne internetPortali me i madh shqiptar ne internet
Portali Mbarekombetar Shqiptar Albeu.com, lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi. Te gjitha ne nje vend.
 Shtypi Shqiptar OnlineShtypi Shqiptar Online
Në këtë faqe ju mund ta lexoni shtypin shqiptar online në versionin .pdf dhe mund të lexoni lajmet e fundit nga vendi dhe bota.Në www.shtypidites.com çdo ditë publikohen titujt kryesor nga gazeta shqiptare.
 Vetem Lajme - Permbledhje e shtypit ShqiptarVetem Lajme - Permbledhje e shtypit Shqiptar
Faqe web e cila rinovohet rregullisht cdo dite me lajmet me te reja te publikuara nga gazeta te ndryshme Shqiptare. Permbledhje dhe klasifikim i rregullt.
 Zëri i AmerikësZëri i Amerikës
Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes.


 

 
 

E X P A N D      m i n i m i z e      
 
 


Afrikaans 33
Arabic 330
Armenian 103
Asturian 34
Azerbaijani 28
Bangla 12
Basque 63
Belarusian 23
Bosnian 44
Breton 13
Bulgarian 142
Catalan 481
Chinese Simplified 512
Chinese 30
Croatian 98
Czech 136
Danish 106
Dutch 1,715
English 8,609
Esperanto 71
Estonian 95
Farsi 212
Finnish 101
Føroyskt 6
French 1,129
Furlan 3
Galician 39
German 3,218
Greek 206
Gujarati 10
Hebrew 32
Hindi 83
Hungarian 195
Icelandic 19
Indonesian 73
Interlingua 5
Irish 4
Italian 502
Japanese 1,464
Kannada 4
Kashubian 2
Kazakh 8
Korean 128
Kurdish 76
Latin 4
Latvian 15
Lietuvių 158
Luxembourgish 2
Macedonian 20
Malay 14
Marathi 17
Nordfriisk 4
Norwegian 263
Occitan 12
Ossetian 1
Polish 369
Portuguese 70
Punjabi 15
Romanian 371
Romansh 5
Russian 172
Sardinian 9
Scots Gaelic 4
Seeltersk 1
Serbian 115
Sicilianu 1
Sinhala 12
Slovak 33
Slovenian 117
Spanish 902
Swahili 8
Swedish 161
Tagalog 4
Taiwanese 1
Tamil 76
Tatar 3
Telugu 16
Thai 391
Turkish 678
Türkmençe 3
Ukrainian 124
Vietnamese 95
Welsh 0 
 
 

Arts
Business
Computers
Games
Health
Home
Kids & Teens
News
Recreation
Reference
Regional
Science
Shopping
Society
Sports
World
 
 

Home | Contact

 Help build the largest human-edited directory on the web. 
Suggest a Site - Open Directory Project - Become an Editor

Copyright ©1995-2021, Zaz Corporation. All rights reserved.